
Težak start za Hrvatice u Dubrovniku: Lukas jedina ostala u igri, drugima ostaju samo parovi
Na WTA 125 Dubrovnik Openu hrvatski tenis bilježi skroman učinak. Nakon poraza Lucije Ćirić Bagarić, Ane Konjuh i prve nositeljice Petre Marčinko u prvom kolu, u turniru je ostala samo Tena Lukas. Kaštelanka je do osmine finala stigla nakon predaje Ruskinje Anastasije Pavljučenkove u odlučujućem setu. Lukas će za četvrtfinale igrati protiv Španjolke Andree Lázaro Garcíe, dok će Konjuh i Ćirić Bagarić priliku za prvu hrvatsku pobjedu tražiti u konkurenciji parova. Finale turnira igra se u nedjelju.




