
IZOSTALA ČESTITKA Niste zaslužili pobjedu jer ne znate prihvatiti poraz
“Budući da ste nam 18. svibnja povjerili većinu (7 od 13 mandata) u Gradskom vijeću i da ste glasali za promjene i bolju Korčulu, naša je obveza poštovati vašu volju i odmah krenuti na posao.
Jučer smo održali prvi sastanak kluba vijećnika HDZ-a i partnera te kao većina odlučili da prvu sjednicu Gradskog vijeća Korčule sazovemo za 12. lipnja 2025. godine. s početkom u 10 sati! Razgovarali smo i o imenovanju predsjednika Vijeća”, objavio je Frano Jeričević na svom Facebooku.
“Ovaj novi tim od ovog trenutka preuzima svoj dio odgovornosti upravljanja Korčulom.”
Pobjednička ekipa poručuje: “Naše drage Korčulanke i Korčulane pozivamo još jednom da poštuju volju birača iz prvog kruga i u drugom krugu za gradonačelnika potvrde pobjednika prvog kruga i nositelja pobjedničke liste, Frana Jeričevića.
Svaki drugi izbor bio bi negiranje volje birača za promjenama i vodio bi u nestabilnost i daljnju stagnaciju Grada.
Pozivamo protukandidatkinju Niku Silić Maroević da – umjesto što negira volju birača iz prvoga kruga, ulogu Gradskog vijeća i vijećnika i nastavlja se ponašati kao da je Korčula privatno vlasništvo jednog čovjeka – konačno čestita pobjedničkom timu, jer to je pitanje elementarne političke korektnosti.
Tko ne zna prihvatiti poraz, pobjedu nije niti zaslužio!, stoji na kraju objave.

