Dubrovačka košarka opet na europskoj sceni! KK Dubrovnik nastupit će u FIBA Europe Cupu

PODIJELI S PRIJATELJIMA!

Košarkaški klub Dubrovnik sljedeće će sezone nastupiti u FIBA Europe Cupu. Odluka je donesena nakon uspješne prošle sezone i uz potporu Hrvatskog košarkaškog saveza. Bit će to povratak dubrovačkog kluba na europsku scenu nakon dvadeset godina, odnosno od sezone 2005./2006. kada je nastupao u FIBA Eurocup Challengeu.

Šef struke Darko Kunce ističe kako će europski nastup biti nagrada za ostvarene rezultate te poručuje da će klub pokušati biti što konkurentniji i Dubrovčanima ponuditi kvalitetnu košarku u Gospinom polju.

Ždrijeb FIBA Europe Cupa održat će se 16. srpnja u Münchenu, a iz kluba najavljuju da će javnost pravodobno izvještavati o svim detaljima nastupa u europskom natjecanju.


PODIJELI S PRIJATELJIMA!
Pravila o privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kad se vratite na naše web mjesto i pomažu našem timu da shvati koji su dijelovi web mjesta vama najzanimljiviji i korisniji.

Pravila o privatnosti