
Dubrovački „Pituri“ četvrti put na tronu Hrvatske, čestitao im Franković
Stolnoteniski klub Libertas Marinkolor osvojio je prvanstvo Hrvatske, potvrdivši se tako kao najbolji hrvatski stolnoteniski klub. Tim povodom čestitku im je uputio i dubrovački gradonačelnik Mato Franković koji je izrazio zadovoljstvo što su dubrovački „Pituri“ treći put za redom, a četvrti put ukupno zasluženo podigli trofej.
„Koliko ste zaista najbolji dokazuje činjenica da se čak tri kola prije kraja prvenstva znalo da ćete biti prvaci, ali bez obzira na to, nastavili ste sjajan pobjednički niz te ste tako u HEP Super ligi ostvarili ukupno 19 pobjeda i samo jedan poraz“ , poručio je također gradonačelnik Mato Franković, dodajući kako je taj sjajni pothvat ujedno i prigoda za obilježavanje 45 godina od osnutka kluba.
