Dubrovački „Pituri“ četvrti put na tronu Hrvatske, čestitao im Franković

PODIJELI S PRIJATELJIMA!

Stolnoteniski klub Libertas Marinkolor osvojio je prvanstvo Hrvatske, potvrdivši se tako kao najbolji hrvatski stolnoteniski klub. Tim povodom čestitku im je uputio i dubrovački gradonačelnik Mato Franković koji je izrazio zadovoljstvo što su dubrovački „Pituri“ treći put za redom, a četvrti put ukupno zasluženo podigli trofej.

„Koliko ste zaista najbolji dokazuje činjenica da se čak tri kola prije kraja prvenstva znalo da ćete biti prvaci, ali bez obzira na to, nastavili ste sjajan pobjednički niz te ste tako u HEP Super ligi ostvarili ukupno 19 pobjeda i samo jedan poraz“ , poručio je također gradonačelnik Mato Franković, dodajući kako je taj sjajni pothvat ujedno i prigoda za obilježavanje 45 godina od osnutka kluba.


PODIJELI S PRIJATELJIMA!
Pravila o privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kad se vratite na naše web mjesto i pomažu našem timu da shvati koji su dijelovi web mjesta vama najzanimljiviji i korisniji.

Pravila o privatnosti