[VIDEO] Dubrovački simfoničari obilježili Svjetski dan glazbe koncertom ispred crkve sv. Vlaha

PODIJELI S PRIJATELJIMA!

Povodom Svjetskog dana glazbe Dubrovački simfonijski orkestar održao je u nedjelju u 21 sat koncert na otvorenom ispred crkve sv. Vlaha, okupivši brojne Dubrovčane i posjetitelje.

Pod ravnanjem maestra Matea Fortune orkestar je izveo prigodan program, a posebni gosti večeri bili su Hojsak & Novosel. U jedinstvenom ambijentu povijesne jezgre publika je uživala u večeri ispunjenoj glazbom.

Koncert je još jednom potvrdio važnu ulogu Dubrovačkog simfonijskog orkestra u kulturnom životu grada te obilježio Svjetski dan glazbe na poseban način.


PODIJELI S PRIJATELJIMA!
Pravila o privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kad se vratite na naše web mjesto i pomažu našem timu da shvati koji su dijelovi web mjesta vama najzanimljiviji i korisniji.

Pravila o privatnosti