PREMIJER NA JUGU: Plenković za Korčulu osigurao dodatnih 3,4 milijuna eura, nema za što nema EU novca

PODIJELI S PRIJATELJIMA!

Premijer Andrej Plenković sa suradnicima u Korčuli se sastao sa županom Dubrovačko-neretvanske županije Blažom Pezom, gradonačelnikom Frano Jeričević te načelnicima i gradonačelnicima s otoka.

“Razgovarali smo o projektima koje zajedno realiziramo. U DNŽ uloženo je gotovo 28 milijuna eura europskog novca, a kroz nacionalni program za otoke osigurano je dodatnih 3,4 milijuna eura za Korčulu.

Ulaganja obuhvaćaju izgradnju nove luke Polačište, kao i investicije u vodnokomunalnu infrastrukturu, revitalizaciju utvrda, sportska igrališta, vrtiće, kulturnu baštinu i energetsku obnovu. U partnerskoj suradnji nastavljamo razvijati Korčulu i naše otoke!”, poručio je premijer Plenković.


PODIJELI S PRIJATELJIMA!
Pravila o privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kad se vratite na naše web mjesto i pomažu našem timu da shvati koji su dijelovi web mjesta vama najzanimljiviji i korisniji.

Pravila o privatnosti