Državni vrh u Stonu na svečanom otvorenju obilaznice koja život znači

PODIJELI S PRIJATELJIMA!

Na svečano otvorenje stonske obilaznice koje počinje u srijedu u 14 sati na mostu Ston uz lokalne dužnosnike i brojne uzvanike stiže i državni vrh na čelu s premijerom Andrejem Plenkovićem te ministrima Olegom Butkovićem i Brankom Bačićem, doznajemo iz pouzdanih izvora bliskih Hrvatskim cestama, investitoru ovog velebnog projekta.

Nakon što Josip Škorić, direktor Hrvatskih cesta, ukratko s ovim projektom upozna članove Vlade RH, u Centru za kontrolu prometa Zaradeže uslijedit će glavna svečanost s video prezentacijama, ali i prigodnim obraćanjem direktora Škorića, župana Nikole Dobroslavića, ministra Butkovića i premijera Plenkovića koji će svečano otvoriti Stonsku obilaznicu u 15 sati.

Podsjetimo, vrijednost radova na Stonskoj obilaznici veća je od 40 milijuna eura, a sada trasa duga je oko osam kilometara.

„Ova dionica duljine 7,9 km je manja od ostalih, ali je vrlo kompleksna jer ima pet objekata, dva tunela, Supavica i Polakovica, most Ston i dva podvožnjaka”, napomenuo je ministar Butković prilikom zadnjeg obilaska radova.


PODIJELI S PRIJATELJIMA!
Pravila o privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kad se vratite na naše web mjesto i pomažu našem timu da shvati koji su dijelovi web mjesta vama najzanimljiviji i korisniji.

Pravila o privatnosti