DUBROVNIK: Pokušao nadmudriti rampu, pa nadmudrio sam sebe – završio u bolnici

PODIJELI S PRIJATELJIMA!

U ranim jutarnjim satima u subotu, 9. kolovoza, 34-godišnjak je prilikom izlaženja s parkirališnog prostora na Obali Stjepana Radića u Dubrovniku, motociklom dubrovačkih registarskih oznaka došao do spuštene rampe koju je pokušao zaobići.

U zaobilaženju je izgubio nadzor nad motociklom i pao na kolnik uslijed čega je zadobio teže tjelesne ozljede.

Tijekom vožnje vozač nije koristio zaštitnu kacigu i bio je pod utjecajem alkohola od 1,84 g/kg.

Prevezem je u dubrovačku bolnicu gdje je zadržan na daljem liječenju.

Zbog počinjenih prekršaja iz Zakona o sigurnosti prometa na cestama vozač će biti sankcioniran novčanom kaznom od 1.840 eura.


PODIJELI S PRIJATELJIMA!
Pravila o privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kad se vratite na naše web mjesto i pomažu našem timu da shvati koji su dijelovi web mjesta vama najzanimljiviji i korisniji.

Pravila o privatnosti