
VELIKI PREOKRET Vlada se umješala, Thompson će pjevati rukometašima na Trgu u 18 sati
Vlada će u suorganizaciji s Hrvatskim rukometnim savezom na Trgu bana Jelačića u 18 sati održati doček te su pozvali sve građane da se pridruže, poručio je ministar Glavina.
Na pitanje hoće li nastupiti Thompson, rekao je da će se ispuniti sve želje rukometaša.
Kako doznaje Jutarnji list, Vlada Republike Hrvatske preuzela je potpunu organizaciju svečanog dočeka za rukometaše koji su osvojili brončanu medalju na Europskom prvenstvu. Središnja proslava planirana je za danas u 18 sati.


