Franković Ragužu: Kao gradonačelnik pozvat ću Vas na megaspektakl ovo ljeto

PODIJELI S PRIJATELJIMA!

„Kao gradonačelnik Dubrovnika pozvat ću vas sigurno i kao vijećnika na veliki glazbeni događaj koji planiramo“, rekao je to vijećniku Željku Ragužu u raspravi o Ljetnim igrama  na današnjoj sjednici Gradskog vijeća Grada Dubrovnika, aktualni gradonačelnik Mato Franković koji, podsjetimo, još nije službeno potvrdio hoće li kao kandidat HDZ-a krenuti u još jednu izbornu trku.

Franković je rekao kako su u tijeku pregovori s velikim svjetskim glazbenikom kako bi se organizirao njegov koncert u Dubrovniku.

„Bit će to megaspektakl koji se u Gradu do sada nije vidio. A u mom mandatu smo doveli Tom Jonesa, Il Vuolo i Zucchera, svjetske zvijezde. Dubrovnik nije bilo kakav grad, zaslužuje samo najbolje. Dubrovnik je svjetski grad i svatko onaj tko ga gleda kao provinciju koju treba oslobodini, ostaje na razini provincijske pameti“, rekao je gradonačelnik Franković.


PODIJELI S PRIJATELJIMA!
Pravila o privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kad se vratite na naše web mjesto i pomažu našem timu da shvati koji su dijelovi web mjesta vama najzanimljiviji i korisniji.

Pravila o privatnosti