[VIDEO] Stigli Hajdaš Dončić i Benčić u Dubrovnik, a s njima i cijeli kokošinjac

PODIJELI S PRIJATELJIMA!

U organizaciji stranaka SDP i Možemo u Gružu je danas održana konferencija za medije o inflaciji, a u blizini mjesta gdje je održana presica netko je donio kokoši u prikolici. Također gradonačelnik Mato Franković je na svom Facebook profilu objavio status vezano za održanu presicu.

Objavu prenosimo u nastavku.

“Kako bi se osjećali ugodnije, Sinišu i njegovu šeficu Sandru na placi u Gružu dočekale su kokoši. Ipak smo mi, po njihovom, “kokošinjac”, pa je tako bilo lakše u za njega poznatom okruženju Siniši govoriti unaprijed naučeni tekst. Usput, Siniša nije prihvatio sučeljavanje sa mnom. Ne zamjeram, možda mu šefica Sandra nije dozvolila. Moja je pogreška što na sučeljavanje nisam pozvao oboje. Sljedeći put hoću. Poziv i dalje stoji. Sučelimo se činjenicama i istinom. Ja s jedne strane, oni s druge. Može i danas, neka samo jave vrijeme i mjesto.” napisao je Franković.


PODIJELI S PRIJATELJIMA!
Pravila o privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kad se vratite na naše web mjesto i pomažu našem timu da shvati koji su dijelovi web mjesta vama najzanimljiviji i korisniji.

Pravila o privatnosti