IMA POGINULIH Velika stijena pala na kombi, stradala osoba je iz Župe dubrovačke

PODIJELI S PRIJATELJIMA!

Kako doznajemo, u nesreći na magistrali koja se dogodila rano jutros kada se velika stijena odlomila i pala na kombi koji se prevrnuo na krov jedna je osoba smrtno stradala.

Prema izvoru iz dubrovačke bolnice, ozlijeđene je još jedna osoba i hospitalizirana je.

“Na mjestu događaja smrtno je stradala jedna osoba, a jedna je osoba zbog zadobivenih ozljeda prevezena u dubrovačku bolnicu gdje joj se ukazuje liječnička pomoć.

Promet je u potpunosti zatvoren te se odvija alternativnim pravcem preko Komolca i Brgata.

Slijedi očevid na mjestu događaja kojim će rukovoditi zamjenica općinskog državnog odvjetnika”, objavila je policija.

Neslužbeno doznajemo da su se u vozilu nalazile dvije osobe iz Župe dubrovačke, a smrtno je stradala mlađa osoba.


PODIJELI S PRIJATELJIMA!
Pravila o privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kad se vratite na naše web mjesto i pomažu našem timu da shvati koji su dijelovi web mjesta vama najzanimljiviji i korisniji.

Pravila o privatnosti